עקבו אחרינו:
Facebook Facebook
חפש באתר:
מרכז הזמנות למערכת החינוך
השתלמות מורים
לימודי חינוך והוראה
תוכניות העשרה לתלמידים
קשב וריכוז
הרצאות למוסדות חינוך
אביזרי בטיחות בבית הספר
עיצוב מרחבי למידה
טיפול רגשי - תלמידים ונוער
ספרי לימוד
עזרי למידה
מחשבים ותוכנות לבתי ספר
אטרקציות חינוכיות בדרום
אטרקציות חינוכיות במרכז
אטרקציות חינוכיות בצפון
מוזיאונים חינוכיים
טיולים לבתי ספר
מדע וטבע - העשרה ומחקר
אימון אישי לתלמידים ונוער
מרכז מבקרים חינוכי
רפואה משלימה
טיפול בעזרת בעלי חיי
למידה מתוקשבת
אומנויות הבמה - הצגות חינוכיות
עזרה ראשונה - הדרכות וציוד
ארגונים, אגודות ומכונים
בתי"ס לאומנויות הבמה
 
 
חדש באתר
אין חדשות
 
 
 
 
 

יעוץ כלכלי

מבטחים החדשה

מבטחים החדשה זוהי תוכנית פנסיה חדשה המאפשרת לכל אדם להזדקן בכבוד יחד עם משפחתו. כאשר אתם מקבלים תוכנית פנסיה מקיפה בתנאים טובים, המאפשרים לכם לקבל פנסיה צמודה למדד במשך כל השנה. תוכנית זו כוללת גם תוכניות פנסיה למורים, קופות  גמללמורים, חסכון פיננסי למורים, תוכניות פיננסית למורים וכל תמיכה אחרת לה יזדקקו המורים במערכת החינוך בישראל. קופות גמלבמבטחים זה תוכנית פנסיה איכותית במסגרת של מבטחים מנורה. התחילו לדאוג לעתיד שלכם כבר היום.
 
מתי צריך להתחיל לחשוב על תכנית הפנסיה מבטחים החדשה?
 
אנשים רבים מתחילים את הקריירה התעסוקתית שלהם במקומות שלא מעניקים להם קרן פנסיה. בשלב זה לכולם יש הוצאות משלם – משכנתא, גידול הילדים, חיסכון ללימודים האקדמיים שלהם. בשלב זה תמיד יש תחושה שיש לנו עוד הרבה זמן עד הפנסיה, עוד מספיק לפתוח תוכנית פנסיה מקיפה ולדאוג לזקנה מכובדת, נעשה את זה עוד שנה. וכך זה הולך ונדחה, ולעיתים הצורך בפנסיה תוקף אותנו ברגע לא צפוי ועלול לתפוס אותנו לא מוכנים ולא מוגנים. זו הסיבה לכך שחברת מבטחים מנורה ממליצה לפתוח תכנית פנסיה מקיפה כמה שיותר מוקדם, מפני שזה יאפשר לכם פנסיה גבוהה יותר, בלי שהרגשתם את חסרונו של הכסף שהלך לקופת גמל במהלך השנים.
 
התרומה של קופות גמללמורים וגם תוכניות פיננסית למורים
 
מקצוע ההוראה הינו אחד הקשים ביותר, למרות שמדובר במקצוע מאוד חשוב ומבוקש בכל עת. הוראה בבתי הספר השונים ברחבי הארץ הינה ההשקעה להון האנושי של המדינה, הפעילות הענפה ביותר שתבנה את דור המחר. עם זאת, המצב בשטח הינו שמורים בדרך כלל לא מוגנים, המשכורות שלהם נוטות להישחק ובאופן כללי, הן תלויות בגחמות של משרד החינוך ושאר הגורמים הרלוונטיים שמולם מנהלים משא ומתן.
לפיכך, חשוב מאוד שלכל מורה יהיו קופות גמללמורים שיאפשרו להם לבטח את העתיד שלהם, זאת בכדי לא לדאוג כל הזמן על העתיד לבוא, אלא לעבוד בצורה רגועה ואיכותית.
הרוגע של המורים זה גם תוכנית פנסיה מקיפה שתאפשר להם לפרוש בכבוד ולחיות את שנות הגמלאות שלהם ללא דאגות, וגם תוכניות פיננסית למורים שיאפשרו להם לנהל את משק הבית שלהם בכבוד ויעילות. חשוב מאוד לדאוג ליציבותם הפיננסית של מורים, אך הם צריכים לדאוג זאת בעצמם. בזכות ההזדמנויות המצוינות של חברת הביטוח מבטחים מנורה, ניתן לעשות זאת ללא חשש.
חברת הביטוח מבטחים מנורה מעניקה לכם תוכניות פנסיה איכותיות ובטוחות שיתנו לכם לעבור את שנות הגמלאות שלכם בכבוד.

גלריית תמונות


הצג טלפון
כתובת האתר:
 
כניסת משתמש
E-Mail שם משתמש    
סיסמא    
זכור אותי במחשב זה
 
לשרותך באתר:
29546 אנשי חינוך
1820 מאמרים
 
מקצועות או חומרים
מקצועות