עקבו אחרינו:
Facebook Facebook
חפש באתר:
מרכז הזמנות למערכת החינוך
השתלמות מורים
לימודי חינוך והוראה
תוכניות העשרה לתלמידים
קשב וריכוז
הרצאות למוסדות חינוך
אביזרי בטיחות בבית הספר
עיצוב מרחבי למידה
טיפול רגשי - תלמידים ונוער
ספרי לימוד
עזרי למידה
מחשבים ותוכנות לבתי ספר
אטרקציות חינוכיות בדרום
אטרקציות חינוכיות במרכז
אטרקציות חינוכיות בצפון
מוזיאונים חינוכיים
טיולים לבתי ספר
מדע וטבע - העשרה ומחקר
אימון אישי לתלמידים ונוער
מרכז מבקרים חינוכי
רפואה משלימה
טיפול בעזרת בעלי חיי
למידה מתוקשבת
אומנויות הבמה - הצגות חינוכיות
עזרה ראשונה - הדרכות וציוד
ארגונים, אגודות ומכונים
בתי"ס לאומנויות הבמה
 
 
חדש באתר
אין חדשות
 
 
 
 
 

למידה מרחוק

Smart School

סמארט סקול – פיתוח ושדרוג מוצרים בהתאם לתמורות במערך החינוך הארצי

חברת סמארט סקול נוסדה בשנת 2003 והפכה במרוצת השנים לבית התוכנה המוביל בישראל בתחום הטכנולוגיה בחינוך. הנסיבות אשר הובילו את החברה למעמדה הם החזון לעדכניות טכנולוגית, מצוינות, מהימנות והתאמת המוצרים אל המשתמש באופן ידידותי, פשוט ונגיש מכל מחשב. בין שירותיה של החברה יישנם מערכת לניהול אירועי משמעת, מערכת לשיבוץ ציונים, מערכת שעות, פתרונות שקיפות המידע להורים, פתרונות לארגון והפצת שינויים מערכתיים, מערכות תקשורת ותוכנות נוספות. מאות מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ עובדים עם מוצריה של החברה בשל היות מוצריה מהמוצרים המתקדמים ביותר. מידי שנה מפתחת חברת סמארט סקול מוצרים חדשים, לצד פיתוח ושדרוג המוצרים הקיימים, בהתאם לתמורות והשינויים במערך החינוך הארצי.

 

מערך השתלמויות להטמעת המערכת

חברת סמארט סקול מספקת מערך של פתרונות בלעדיים ומקיפים, משולבי הבנה פדגוגית וטכנולוגיה מתקדמת, לשם סיפוק מענה למכלול צרכי בית הספר הנפשות הפועלות בו החל במנהל המוסד, דרך צוות אנשי החינוך וכלה בתלמידים וההורים. המערכות של חברת סמארט סקול הפכו להיות נדבך מרכזי בכל אותם התהליכים היומיומיים, אשר מייעלים תהליכים וחוסכים טרחה וזמן. כחלק אינטגראלי מהשירות, מספקת חסרת סמארט סקול מערך השתלמויות והדרכות עבור המנהלים, סגל אנשי ההוראה וההורים לשם הטמעת המערכת ולשם מיצוי נכון ואופטימאלי של הטכנולוגיה. כמו כן, מעניקה החברה תמיכה טכנית מקיפה, הכוללת שירות לקוחות מהימן ומקצועי לכל אורך שעות הפעילות של החברה, על מנת שתתאפשר תקשורת אינטרנטיות בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע.

 

Webtop- שולחן העבודה הווירטואלי

ה- Webtopהינו שולחן עבודה וירטואלי, ומתופעל בדיוק כמו כל שולחן עבודה במחשב מבחינת ידידותו למשתמש, אך בניגוד לשולחן העבודה הסטנדרטי, הוא פותח מתוך הצורך לגשר בין שלל הנתונים של מוצרי החברה בדרך שתאפשר שימוש ידידותי, יעיל ופשוט עבור עובדי הוראה, תלמידים והורים, וגם עבור אלו מבין המשתמשים השונים, אשר הינם ללא אוריינטציה טכנולוגית. בנוסף לתכונות בסיסיות של אפליקציות חכמות, התאמה אישית-ויזואלית וניהול קבצים, ה-  Webtopמאחזר מידע מכל מוצריה של החברה לרבות ציוני מגן וציוני בגרות, לוח מבחנים, שינויי מערכת, אירועי משמעת וכדומה. כשולחן עבודה, ה-  Webtopמצויד באייקונים, תפריטים שונים, גאדג"טים וכדומה. השימוש בשולחן העבודה אינו מותנה בדרישות כלשהן, ומאפשר לקהל היעד להשתמש בו ללא כל צורך בהטמעות והדרכות מורכבות.

 

פונקציונאליות ייעודית וכלים לאנשי הוראה

ה-  Webtopהינו פלטפורמה חדשנית, וככזה הוא מאפשר את המשכיותם של התהליכים השונים, וכן תקשורת שוטפת בין מכלול הגורמים במסגרת המוסד החינוכי ומחוצה לו. ה-  Webtopמעניק למורים תשתית מקיפה, מתקדמת ויציבה לביצועם וניהולם של תהליכים פדגוגיים בכל שעה משעות היום, לרבות שיתוף חומר לימודי, הגשת וקבלת משימות וכדומה. כמו כן, כולל ה-  Webtop אפליקציית קבצים ייחודית המעניקה את האפשרות לגבות, לקטלג ולשתף כל מסמך בין הגורמים השונים במוסד. הגישה אל ה-  Webtopלמטרות השונות אפשרית מכל מחשב אשר מחובר לרשת האינטרנט וללא כל דרישה מוקדמת. ה-  Webtop הינו כלי חיוני לא רק לעובדי הוראה אלא גם עבור התלמידים והוריהם, כשהשימוש במערכת מאפשר להם לצפות התאמות לימודיות, ציונים שוטפים, לוח מבחנים, אירועי משמעת, שינויי מערכת ועוד אפשרויות מגוונות, תוך התאמה אישית לכל משתמש.

גלריית תמונות


הצג טלפון
כתובת האתר: http://www.smartschool.co.il
 
כניסת משתמש
E-Mail שם משתמש    
סיסמא    
זכור אותי במחשב זה
 
לשרותך באתר:
29546 אנשי חינוך
1820 מאמרים
 
מקצועות או חומרים
מקצועות